نمونه تبلیغ چاپ و چاپخانه ها

خلاصه
1400/05/06

نمونه تبلیغ چاپ و چاپخانه ها با در در نمونه تبلیغ هایی که در مورد خدمات چاپ و چاپخانه ها هست که در قسمت پایین ذکر می کنیم شما می توانید با اندکی تغییرات در آنها از آنها جهت درج در سایت هاینمونه تبلیغ چاپ و چاپخانه ها
امروزه ارائه خدمات چاپ و چاپخانه ها یکی از کارهایی است که همه روزه مشتریان بسیار بالایی را دارد. در ادامه این مقاله می خواهیم چندین نمونه تبلیغ را برای خدمات چاپ و چاپخانه ها ارائه کنیم همچنین در پایان این مقاله چندین سایت تخصصی را جهت ثبت آگهی چاپ و ثبت تبلیغات برای چاپخانه ها ارائه می دهیم.


در در نمونه تبلیغ هایی که در مورد خدمات چاپ و چاپخانه ها هست که در قسمت پایین ذکر می کنیم شما می توانید با اندکی تغییرات در آنها از آنها جهت درج در سایت های تبلیغاتی و همچنین پیج های اینستاگرام کانال های پیام رسان ها استوری های شبکه های اجتماعی و کلیه تبلیغات استفاده نمایید.

مثال ۱:
خدمات چاپ مستقیم از چاپخانه
اگر به دنبال چاپ متون و تصاویر خود هستید ما آنها را به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه برای شما انجام می دهند.

مثال ۲:
چاپ پایان نامه جزوه و مقالات بدون واسطه
اگر به دنبال چاپ پایان نامه جزوه مقالات کتاب و کلیه مودم و تصاویر هستید ما به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه برای شما این کار را انجام می دهیم.

مثال ۳:
چاپ فوری متون و تصاویر شما
اگر به دنبال چاپ فوری متون و تصاویر تان هستید تنها کافی است با ما تماس بگیرید. چاپخانه فلان

مثال ۴:
کلیه خدمات چاپی به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه
هر نوع مدرکی که برای چاپ دارید به صورت مستقیم و بدون واسطه ما آنها را از چاپخانه برای شما چاپ و ارسال می‌کنیم.

مثال ۵:
انواع چاپ دیجیتال و افست کمترین زمان ممکن
اگر به دنبال چاپ دیجیتال و آبسه هستید ما می توانیم با کمترین زمان ممکن با کمترین قیمت به صورت مستقیم و بدون واسطه اینکار را برای شما انجام دهیم.

مثال ۶:
مرکز چاپ به فلان با تخفیف ویژه برای دانشجویان
اگر دانشجو هستید و به دنبال چاپ مقالات متون و تصاویر خود هستید این کار را با کمترین هزینه برای شما انجام میدهیم انجام کلیه خدمات چاپی به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه.

مثال ۷:
به صورت مستقیم و بدون واسطه با چاپخانه در تماس باشید
انجام کلیه امور و کارهای خدمات چاپ به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه

مثال ۸:
چاپ فوری انواع تراکت تبلیغات و غیره
چاپ فوری دیجیتال انواع تراکت در قالب های مختلف و کلیه برگه های چاپی تبلیغاتی به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه سفارشتان را ثبت کنید

مثال ۹:
چاپخانه نزدیک شماست
دیگر نیازی نیست با واسطه خدمات چاپی خود را انجام دهید انجام کلیه کارهای چاپی شما با کمترین قیمت به صورت مستقیم و بدون واسطه از چاپخانه

مثال ۱۰:
انواع کلیه خدمات چاپی با قیمت کف بازار
کلیه خدمات چاپ از جمله چاپ تراکت چاپ فاکتور چاپ قولنامه و غیره با قیمت کف بازار.

سایت تخصصی ثبت آگهی و تبلیغات چاپخانه ها
اگر به دنبال یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی و ثبت تبلیغ چاپخانه ها و مراکز چاپ هستید  در این قسمت می خواهیم به شما یک سایت تخصصی معرفی کنیم. یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی و تبلیغات چاپ برای چاپخانه ها و مراکز چاپ سایت چاپ گزین به نشانی chapgozin.ir می باشد.

سایت چاپ گزین یا همین سایتی که در حال حاضر درون آن هستید یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی و تبلیغات چاپخانه ها و مراکز چاپ می باشد که می توانید به آسانی تبلیغ خود را درون آن درج کنید.

یکی از مزیت های خوبی که این سایت برای شما دارد این است که کلیه کارهای نوشتن تبلیغ برای چاپخانه ها و مراکز چاپ را به صورت خودکار خودش انجام می‌دهد و مورد دیگر این است که تخصصی برای تبلیغات چاپ و چاپخانه ها میباشد و یکی از مزیت‌های دیگر آن این است که آگهی شما به صورت رایگان و نامحدود در آن ثبت می شود.

برای شروع ثبت آگهی رایگان چاپ و چاپخانه ها میتوانید از منوی بالای هم این سایت روی دکمه ثبت نام کلیک نموده و ادامه مراحل را دنبال کنید.


معرفی سایتهای تبلیغاتی دیگر ثبت آگهی و تبلیغات چاپخانه ها
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات چاپخانه ها و خدمات چاپ و غیره را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین، سایت موج آگهی، سایت آبشار آگهی، سایت آسمان تبلیغ، سایت نت پسند و غیره اشاره نمود.اگر شما هم شرکت هستید و یا یک موسسه شرکت دارید با کلیک روی دکمه معرفی و تبلیغ رایگان مرکز چاپ » در سایت چاپ گزین ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.دیگر مقالات سایت چاپ گزین :